Revize el. instalací

   Naše motto: „Důvěřujte nám, prověřujeme za Vás“ není jen frází, a proto poskytujeme našim zákazníkům jejich zastupování při jednání s úřady a kontrolními orgány. 

Elektro instalace

Revize el. instalací

Výchozí revize  při prvním uvedení el. instalací do provozu.

Pravidelné revize – u el. instalací již provozovaných v administrativních budovách, skladových areálech, obchodních prostorech apod.

Do působnosti této normy spadají elektrické instalace, které jsou pevně instalovány v budovách. Jedná se především o rozvaděče, rozvodnice, zásuvkové, světelné, motorové a ostatní napájecí okruhy pro celý sortiment napájených technologií.

Smyslem prováděných revizí je podat klientovi komplexní obraz fyzického a morálního stavu jeho el. instalací. Upozornit na případná rizika a navrhnout řešení s ohledem na zdraví a bezpečnost osob, a majetku.

Používáme špičkové revizní přístroje Profitest 100S a Combitest 2019 renomovaných výrobců měřicí techniky Gosen Metrawatt a HT-Italia. Provádíme infraskenování termokamerami FLIR.

SLEVU 3% poskytujeme klientům, čtenářům našich webových stránek.  Našim smluvním partnerům automaticky poskytujeme SLEVY na další pravidelné činnosti.

Cílem našich revizí je ochrana klienta před finančním postihem ze strany orgánů státního odborného dozoru, vyplývajících z neznalosti platných právních a technických předpisů. Platnost revize je jedním ze základních předpokladů pro plnění pojistné události ze strany pojišťoven.